İş Başvurusu

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı (TSÇV) çalışanı olmak, toplumsal faydayı birinci öncelik olarak benimsemek ve engelli bireylerin hayatında fark yaratmayı bir yaşam biçimi haline getirmektir.

En değerli kaynağımız olan çalışma arkadaşlarımıza; mutlu olacakları, mesleki ve insani açılardan kendilerini geliştirebilecekleri, sosyal fayda odaklı bir çalışma ortamı sunmayı birinci hedefimiz olarak görüyoruz.

Çalışanlarımızı seçerken gösterdiğimiz özeni, kariyer planlamalarını yaparken de sürdürüyoruz. Temel beceri ve özel ilgi alanlarını keşfederek, kariyer planlama süreçlerinde çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini destekliyoruz.

Türkiye’de sivil toplumun köklü temsilcilerinden biri olan Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı çatısı altında, 50 yıla yakın zamandır çalışanlarımızdan aldığımız güç ile 22 binden fazla Cerebral Palsy’li çocuk ve bireye destek verdik.

Bu büyük ailenin bir parçası olmak isterseniz, İş Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

Veri Gizliliği ve Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni

Vakfımız, az bilinen devlet üniversitelerden mezun gençlere işe geçişlerinde fırsat eşitliği sağlamayı hedefleyen İlk Fırsat Programı’nın (www.ilkfirsat.org ) STK paydaşlarındandır.