Online Bağış

Cerebral Palsy, bebek ve çocukluklarda en sık rastlanan fiziksel engellik durumudur. Türkiye’de her yıl 6.000’e yakın çocuğumuz teşhis almaktadır. Cerebral Palsy’li çocuklarımız rehabilitasyon ve özel eğitim ile yürüyebilir, konuşabilir ve okuyarak hayallerini gerçekleştirebilirler.

Cerebral Palsy Türkiye – Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı olarak;İstanbul Ataşehir’de yer alan 35 dönüm üzerine kurulu kampüsümüzde her ay 600’e yakın bebek ve çocuğumuza özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerini sunuyoruz. Aynı zamanda kampüsümüzde yer alan ilköğretim okulumuzda her yıl 70’e yakın özel gereksinimli çocuğumuz öğrenim hayatına devam ediyor.

Çocuklarımıza ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri bir arada ve ücretiz olarak sunmak için çalışıyoruz. Çocuklarımızın gelecekte meslek sahibi olmaları, hayata kazandırılmaları ve mutlu bireyler olarak yaşamalarını hedefliyoruz.

500TL 350TL 200TL
TL
Devam edebilmeniz için Gizlilik ve İptal sözleşmesini kabul ettiğinizi onaylayan kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.
Aylık düzenli bağışınızı artırmak, azaltmak ya da durdurmak için bagis@tscv.org.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0530 292 79 83 telefon numarası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Kurumsal bağış ve iş birlikleri için bagis@tscv.org.tr veya 0541 940 49 05 telefon numarası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.