Gizlilik ve İptal

Bağışçı Kişisel Verilerinin İşlenmesi Aydınlatma Metni

İptal ve İade Durumları

Sehven yapılan veya iptal edilmesini talep ettiğiniz bağış için tarafımıza 7 gün içerisinde bilgi verilmesi durumunda gerekli işlemler yapılmaktadır.

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızda bir kilit simgesi göreceksiniz. Bu simge RapidSSL tarafından sağlanan 256 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir. Ayrıca ödeme yapılırken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda internet adres bölümü http den https’ye dönüşecektir. SSL teknolojisi ile ödeme süreci başladığında siteden bağımsız olarak, kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim kurulmakta ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.

Veri Güvenliği

Kredi kartınızla işlem yaparken girdiğiniz tüm bilgiler veri tabanının korunduğu sistemle korunmaktadır. Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri yasal gereklilikler dışında, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla veya kurumlarla paylaşmamayı ve kötüye kullanmamayı taahhüt eder.

Veri Kullanımı

www.tscv.org.tr üzerinden kredi kartınız ile yapacağınız işlemler sırasında girdiğiniz genel kullanıcı bilgilerini (ad-soyadı, e-mail, adres, telefon gibi) yalnızca, sitenin verdiği hizmetleri daha etkin kılmak için kullanır. Bu hizmetler; faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirme, yaptığınız bağış işlemi ile ilgili makbuzlarınızın gönderilmesi gibi.

Kullanıcının Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Sitenin aldığı tüm güvenlik önlemlerinin yanı sıra kullanıcının da bazı güvenlik tedbirlerini alması önemlidir. Tarayıcınızın güvenlik ayarlarının en üst seviyede ve güncel olması, gerekli anti virüs vb. yazılımların yüklenmesi, şifrelerinizi ya da önemli kişisel bilgilerinizi bilgisayarınızda yazılı olarak bulundurmamanız gibi.